Hakkımızda

1989 yılında Dumanlılar Ticaret olarak sağım makinası tamiratı ile iş hayatına başlayan firmamız ilerleyen günlerde çesitli firmaların bayilik ve servis hizmetleri yanında yedek parça temini ve gezici bakım ekiplerini oluşturarak çalışmalarına devam etmiştir.

Gelişen ve büyüyen hayvancılık sektörüyle sağım odaları ön plana çıkmıştır. Bunu dikkate alan firmamız, satışını yaptığı tüm ürünleri kendi bünyesinde imal ederek satış, servis, teknik destek konularında anlaşarak siz değerli üreticilere kaliteli, uygun, sağlam ürünleri cazip fiyata sunmanın yanında satış sonrası eğitim teknik destek ve servis hizmetlerini 7/24 saat anlayışla yerine getirmiştir. Edindiğimiz bilgi ve tecrübeler doğrultusunda siz sayın müşterilerimize daha iyi kaliteli sağlam ürünleri uygun fiyata sunabilmek için kendi imalatımız olan DTM MİLKUR marka sağım makinaları, çoklu sağım sistemleri, tarafımızdan geliştirilen otomatik yıkama ünitelerini, tüm yedek parça ve sarf malzemelerini hizmetinize sunmuştur. Böylelikle hem ülke ekonomisine katkı sağlanmış, ithalattan kaynaklanan gecikmeler önlenmiş, hem de siz değerli üreticilere uygun fiyatlı sorunsuz sunulmuştur. Bizim için asıl önemli olan sadece satış değil, satış sonrasında verilen zamanında yerinde kaliteli servis ve hizmettir.

Firmamız aynı zamanda sağım hayvancılığının ayrılmaz ünitesi olan ve tamamen yerli imalat olan soğutma tanklarını satış ve servis hizmetlerini siz değerli üreticilerimize sunmaktadır. Ayrıca tüm mamüllerimizin patentli olup, faydalı ürün sertifikasına sahiptir.